جشنواره‌ها

جشنواره تولید محتوای آموزشی برای دروس ریاضی و آمار ۲ و ۳

با سلام، گروه ریاضی استان بر اساس برنامه عملیاتی سالانه اقدام به برگزاری جشنواره تولید محتوای آموزشی برای دروس ریاضی و آمار ۲ و ۳ می‌نماید. محتوای آموزشی مورد انتظار، در قالب ورد شامل درسنامه همراه با مثال‌های حل شده و تمرین بوده و پیشنهاد می‌شود برای مثال‌های حل شده داخل درسنامه از تمرینات کتاب درسی استفاده شود. همکاران علاقمند …

ادامه مطلب »

جشنواره طراحی سوال آزمون پایانی هندسه ۱ و ریاضی و آمار ۱

با سلام، گروه ریاضی استان بر اساس برنامه عملیاتی سالانه و همانند سال‌های گذشته اقدام به برگزاری جشنواره طراحی سوال پایانی استاندارد می‌نماید. بر این اساس از سرگروه‌های محترم مناطق و نواحی، انتظار دارد با اطلاع رسانی مناسب، مرحله ناحیه\منطقه‌ای را اجرا نموده، پس از بررسی آثار دریافتی، ۳ اثر برتر را به گروه ریاضی استان ارسال نمایند. آثار ارسالی …

ادامه مطلب »

مسابقه ترسیمات هندسی با نرم افزار FxDraw

گروه ریاضی استان، پیرو آموزش های قبلی و به منظور تشویق همکاران به آشنایی و بهره مندی از نرم افزار کاربردی  FxDraw  اقدام به برگزاری مسابقه ترسیمات هندسی می نماید. همکاران علاقمند به شرکت در این مسابقه لازم است از تصاویر ضمیمه شده ۲ تصویر به دلخواه انتخاب نموده (از هر دسته یک تصویر) و پس از ترسیم با FxDraw …

ادامه مطلب »

نتایج فراخوان طراحی اینفوگرافیک

با سپاس از تمام همکاران شرکت کننده در فراخوان طراحی اینفوگرافیک، اسامی همکاران حائز رتبه های برتر به شرح زیر اعلام می گردد: خانم ساحله خدابخشی – ناحیه یک – رتبه اول خانم لیلا معراجی – ناحیه سه – رتبه اول محمد کرمی – ورزقان – رتبه دوم آقای احمد رستم پور – ناحیه پنج – رتبه دوم خانم زهره …

ادامه مطلب »

نتایج فراخوان طراحی سوال

با سپاس از تمام همکاران شرکت کننده در فراخوان طراحی سوالات استاندارد ریاضی ۲، اسامی همکاران حائز رتبه های برتر به شرح زیر اعلام می گردد: خانم زهرا شمسی ناحیه ۳ – رتبه ۱ خانم فرزانه فلکی ناحیه۳ – رتبه ۱ خانم  طاهره مقیمی فر ناحیه ۵ – رتبه ۱ خانم  رویا حبیبی کلیبر – رتبه ۲ خانم  ساحله خدابخشی …

ادامه مطلب »

نتایج فراخوان طراحی درسنامه

با سپاس از تمام همکاران شرکت کننده در فراخوان طراحی درسنامه ریاضی ۲، اسامی همکاران حائز رتبه های برتر به شرح زیر اعلام می گردد: خانم راضیه فتحی – ناحیه ۱ –  رتبه ۱ خانم شهلا قهرمانی – ناحیه ۵ –  رتبه ۱ آقای محمد مهدوی – میانه –  رتبه ۱ آقای احمد رستم پور – ناحیه ۵ –  رتبه …

ادامه مطلب »

آثار منتخب تجربیات موفق همکاران در آموزش مجازی

با تشکر از تمام همکاران شرکت کننده در فراخوان تجربیات برتر آموزشی در شیوه مجازی و راه دور، آثار منتخب همکاران به شرح زیر اعلام می‌گردد: ۱-  خانم لیلا معراجی – ناحیه ۳ – برای دانلود کلیک کنید. ۲-  آقای اصغر بداقلی – جلفا – برای دانلود کلیک کنید.

ادامه مطلب »